טרמו ונט לוגו

פתרונות טרמיים לפינוי חום ממבנה

גגות רעפים, גגות שטוחים, בידוד, הצללה טרמית וגם סקיילייט

התקשרו כעת
1-700-555-876

טרמו ונט לוגו 2

 

   
               
                    מדיניות רכישה , משלוח והחזרת מוצרים המסופקים על-ידי החברה

 

מבוא :

חברת טרמו-וונט ומי מטעמה לרבות חברת האם, כפי שמופיע ע"ג מסמכי החברה, חשבוניות וקבלות, או באמצעי הסליקה האלקטרוני (כ.אשראי)- להלן "החברה".

הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש ורכישה שיעשו על ידך בחנות זאת, התקנון מהווה חוזה התקשרות מחייב בינך לבין החנות ו/או החברה, לכל דבר ועניין.

הנך מתבקש לקרוא תקנון זה במלואו ובעיון , כתנאי מוקדם להתקשרות בין הצדדים .

גלישה בחנות ו/או רכישת המוצר ו/או שירות המוצעים למכירה בו , בין אם ישירות מן האתר ובין אם מהחברה, בע"פ, פנים אל פנים, באמצעות הטלפון, או כל אמצעי אלקטרוני אחר, מהווה את הסכמתך לקבל ולנהוג על פי הוראות התקנון , לפיכך אם אינך מסכים לתנאי מתנאי תקנון זה , הנך מתבקש לא לעשות כל שימוש בחנות או לרכוש מוצרים מהחברה.

המכירות והשילוח- כללי

 1. החברה אחראית אך ורק למוצרים הנרכשים ישירות ממנה, ושבגינם יצאה חשבונית מס תקנית הנושאת את לוגו החברה ופרטיה. החברה לא תהיה אחראית ולא תשא בכל נזק ישיר , עקיף , תוצאתי או מיוחד שנגרם ללקוח ו/או לצד שלישי , לרבות נזק כספי בגין רכישת המוצר במחיר גבוה יותר אצל צד שלישי .

2. אחריות החברה מוגבלת למפורט במסמך האחריות המצורף למוצר או נשלח בנפרד, בתוך כ 30 יום ממועד הרכישה או ההתקנה בפועל.

3. החברה תשתמש בשרותי משלוח לטובת העברת המוצרים ללקוח לפי ראות עיניה ושיקוליה הבלעדיים, וכל התחייבות או הצהרה, באשר למועדי אספקה בין אם נאמרה טלפונית, בע"פ, או בכתב אין בה כדי להוות ערובה או הבטחה למועד אספקה כזה או אחר.

החזרת מוצר או ביטול עסקה - מבוא :

 הלקוח רשאי לבטל עסקה ולקבל כספו בחזרה ובתנאי שהתקיימו התנאים המובאים לעיל, בהמשך.

מוסכם בין הצדדים כי הלקוח יחוייב בתשלום מלא בגין דמי משלוח גם אם טרם קיבל את הנכס, וזאת במידה והנכס נשוא העיסקה נשלח זה מכבר, גם אם קיבל את המשלוח ללא עלות, כבונוס מן החברה. החברה תחייב בגובה ההוצאות שעלתה לה פעולת המשלוח (אריזה ושילוח / הובלה).

מוסכם ומובהר כי במידה והתקיימה התקנה בפועל באתר הלקוח, לא יוחזרו דמי ההתקנה, גם אם עדיין לא נגבו מהלקוח במועד הודעתו על ביטול העסקה.

מוסכם ומובהר כי החברה לא תהה אחראית להשיב את המצב לקדומתו במקרים בהם נעשתה התקנה של אביזרי עזר, לרבות תריסים, הובלה והתקנה של חשמל, קידוח חורים או כל שנידרש לטובת ההתקנה במקור, באתר הלקוח.

השבת מוצר וביטול עסקה :

ניתן לבטל רכישת מוצר 14 יום מיום קבלת המוצר, הביטול יעשה אך ורק בהודעה שתשלח בכתב ו/או בפקס ו/או באמצעות הדואר האלקטרוני ישירות אל החברה והתקבל לגביה אישור מסירה מפורש מהחברה.

מוסכם ומובהר המובא להלן :

1. לא חלפו יותר מ 14 יום ממועד הרכישה.

2. הלקוח אחראי להשבת המוצר למשרדי החברה, באחריותו ועל חשבונו, לרבות פירוק המוצר במקרה של מוצרים שהותקנו ע"י מתקיני החברה או מי מטעם או במקרה שהלקוח כבר התקין את המוצר בעצמו.

3. על המוצר להגיע בפרק הזמן המצויין בסעיף 1 לכתובת משרדי החברה אשר בהעדר כתובת אחרת תשמש הכתובת  : אזור תעשייה, קריית שמונה " (בגליל העליון) כאזור היעד להשבת המוצר, ומסרתו לחברה תעשה בתאום טלפוני ע"ב מספרי הטלפון המופיעים בעמוד הצור-קשר של אתר החברה.

4. על המוצר להיות בר- מכירה חוזרת ללקוח חדש, או לכל הפחות במצב סביר ע"פ שיקול החברה, וזאת לאחר שהגיע למשרדיה במועד ונבחן ונבדק בהתאם.

5. לא התקיימו או נעשו כל שינויים במוצר אשר נדרשו לטובת התקנה באתר הלקוח. לרבות שינויים אשר לא הובאו לידיעת הלקוח כפועל יוצא של תנאי ההתקנה בשטח, אשר נדרשו מן המתקין להבטיח התקנה אמינה ובטוחה התואמת את תנאי אתר הלקוח.

החברה תשיב את המגיע ללקוח בתוך 30 ימי עבודה, ולאחר שהודיעה ללקוח לאחר 20 ימי עבודה ממועד השבת המוצר למשרדי החברה, על הסכום שעומד לזכותו ובתנאי שתקיימו כל הסעיפים לעיל, במלואם.

החברה תעשה כל שנידרש לתת שרות הוגן ולתת ערך מרבי ללקוח בתחום המקצועי שלה. 

 

 
 
   
   

 

 לא מצאת את מבוקשך בעמוד זה ? נסו בקישורים הבאים :

 
אדריכלים
שאלות נפוצות מה מספרים עלינו לקוחות בידוד               איורוור       הצללה
  תעשייה הוראות התקנה צור קשר תנו לנו עצה    
 

 

לייבסיטי - בניית אתרים