טרמו ונט לוגו

פתרונות טרמיים לפינוי חום ממבנה

גגות רעפים, גגות שטוחים, בידוד, הצללה טרמית וגם סקיילייט

התקשרו כעת
1-700-555-876

טרמו ונט לוגו 2

צור קשר

 
  • הוסף למועדפים
  • שלח בטוויטר
  • שתף בפייסבוק

איוורור - שאלות נפוצות

איוורור גגות

כמה יחידות איוורור אני צריך לבית עם 2 קומות וגג רעפים? בקומה השנייה חם במיוחד?

קיימים מספר דגמים עם יחידות איוורור טרמו-וונט, וניתן להתאים יחידות איוורור שונות בהתאם לגג שלכם. ע"פ רוב, בגג ממוצע בישראל מספיקה יחידת איוורור אחת, בשל יעילותה הגבוהה של יחידת איוורור מסוג טרמו-וונט.
אנו ממליצים ליצור עימנו קשר, על מנת שנוכל לתת תשובה מהימנה ופתרון המתאים לצרכים שלכם, על מנת לייעץ לכם, אנו זקוקים למידע חשוב נוסף הקשור לבית שלך כגון: שטח הבית, שטח הגג, האם הוא מחולק או שהוא בחלל אחד? מהו סוג התיקרה בקומה השנייה (בטון, גבס, רביץ, עץ)? אל תהססו לפנות אלינו ואנו נחזור אליכם עם הפתרון המתאים ביותר עבורך.

חזור למעלה

איוורור גגות

כיצד פועלות יחידות איוורור של טרמו-וונט?

כאמור יש מספר סוגים ליחידות איוורור טמרו-וונט, למרות שמבחוץ הן נראות דומות ואף זהות. השוני בין היחידות הוא בסוג ובהספק המנועים בתוך המוצר. כל יחידות איוורור טרמו-וונט מיועדות להתקנה על גגות רעפים, גגות שטוחים וקירות. יחידת איוורור טרמו-וונט שונה ממוצרים אחרים הקיימים בשוק מכיוון שיש לו דגמים העובדים במשולב- עם וללא מנוע באותו מוצר.
יחידתמ איוורור טרמו-וונט מנצלת עיקרון פיזיקאלי הנקרא יניקה וונטורית באמצעותה הוא יונק את האוויר החם מהחלל גם ללא פעילות אקטיבית של מנוע במהלך שעות הבוקר כאשר הטמפרטורה עדיין נמוכה, וזאת אודות למבנה ייחודי של יחידת איוורור- וכל זאת ללא כל תזוזה (אין חלקים נעים). בהמשך היום, עם עליית הטמפרטורה במבנה, נכנס לפעולה, באופן אוטומאטי, מנוע שקט ורב עוצמה (קיימים מנועים בטווח של 18-100W ואט) היונק את האוויר החם באופן אקטיבי. המערכת מופעלת אוטומאטית באמצעות מערכת בקרת אקלים (תרמוסטט). מערכת זו שומרת שהטמפרטורה בחלל גג לא תטפס ותעלה, ותישאר בממוצע בין 27 ל-35 מעלות צלזיוס (הדבר תלוי גם בטמפרטורה החיצונית באותו יום). ניתן לקבל את ההתקנה של המוצר עם יחידת תצוגה-בקרה פנימית המראה בתוך הבית את מצב הפעילות של המנוע.

חזור למעלה

איוורור גגות

האם ניתן להתקין את יחידת איוורור הטרמו-וונט בהתקנה עצמית?

כן, בהחלט. יחידת איוורור טרמו-וונט תוכננה כך שניתן יהיה להרכיבה בהתקנה עצמית, גם ללא מתקין מיומן, ברוב סוגי גגות הרעפים (אנו ממליצים להעזר במתקין מיומן בחלק מגגות הרעפים ובגגות מסוגים אחרים). עד כה התקינו כמה מאות לקוחות את יחידת האיוורור באופן עצמאי בביתם.
יחד עם זאת אנו ממליצים כי תוודאו שאתם יודעים לעבוד על גג רעפים או שיש באפשרותכם להתקין מתוך חלל הגג, מבלי לצאת החוצה אל פני הגג. תוכלו לצפות בהוראות ההתקנה ולהתרשם האם התקנה עצמית מתאימה לכם. בכל מקרה גם אם רכשתם יחידת איוורור במטרה להתקין באופן עצמאי והתחרטתם – תוכלו לקבל מאיתנו (בתשלום) את אחד המתקינים המיומנים שלנו. אנו גם נותנים הדרכה וסיוע בזמן ההתקנה במסגרת שעות הפעילות של החברה.

לחץ כאן לקבלת הוראות התקנה.

חזור למעלה

איוורור גגות

בכמה מעלות המאוורר יוריד לי את הטמפרטורה?

כאשר מדובר על חלל גג רעפים, המתחמם ביום קיץ ממוצע בישראל לכ-60-70 מעלות ואף יותר, ניתן להשיג הורדה של עד כ-30 מעלות בחלל הגג. בכל מקרה לא ניתן להוריד מתחת לטמפרטורה שיש בחוץ. ישנם מקרים שהשגנו הפחתה גדולה יותר בטמפרטורה, אך הדבר תלוי בטמפרטורה ההתחלתית (לפני שילוב המאוורר בגג). יש לשים לב כי המטרה היא לשפר את הטמפרטורה גם בתוך הבית ותוצאה של 5 מעלות שיפור בתוך הבית תחשב לתוצאה מצויינת- אם כי לכל מעלה שנוריד יש משמעות גדולה בהוצאות החשמל למיזוג. לשם כך אנו ממליצים על שילוב יניקת האויר החם גם מתוך הבית ולא רק מחלל הגג. ראה תמונות בעמוד לקוח פרטי.

חזור למעלה

איוורור גגות

האם יש אחריות על יחידת איוורור הטרמו-וונט?

כן בהחלט. יחידת איוורור טרמו-וונט מגיעה עם אחריות לעשר שנים על גוף המאוורר ושנתיים לחלק נעים וחשמל (מנוע, תרמוסטט). כמו כן אנו מעניקים שנה אחריות להתקנה במידה וההתקנה נעשתה על ידי אחד המתקינים המוסמכים שלנו, במטרה לעבור עונה גשומה אחת ולוודא שהכול תקין. עד היום במשך מעל לעשור- לא היו נזילות מאף יחידת איוורור מתוצרת טרמו-וונט!
ניתן גם לרכוש במעמד הקנייה בלבד, תוספת אחריות (ליותר שנים) שאלו את היועץ על כך.
בכל מקרה האחריות כפופה לכתב האחריות המגיע עם המוצר.
למידע נוסף אודות האחריות על יחידת איוורור טרמו-וונט, צרו עימנו קשר.

חזור למעלה

איוורור גגות

מאיזה חומרים עשויים מאווררי טרמו-וונט?

יחידות איוורור טרמו-וונט עשויות מחלקי אלומיניום קל-משקל משולב בחלקי פח-מגולוון במקומות בהם נדרש קושי וחוזק מיוחד. יחידות איוורור טרמו-וונט נצבעים בצבע-אבקה, בתנור בטמפרטורה גבוהה, הצבע עמיד ל-UV לאורך שנים רבות ואינו מתקלף או נסדק בכל תנאי מזג אויר. גם כאן "יישרנו קו" עם דרישות תקן גבוהות כגון אלו המקובלות בחיל האוויר הישראלי, ותעשיות כמו חברת טבע ושכמותה.

חזור למעלה

איוורור גגות

האם יש חשש לחדירת מים דרך יחידות איוורור טרמו-וונט?

יחידות איוורור טרמו-וונט מותקנות בארץ החל משנת 1999בבתים פרטיים, מבנה ציבור, מבני צבא, חייל האויר, מבני תעשייה של החברות הגדולות במשק ועוד. עד היום, יותר מעשור שנים, לא ידוע לנו על חדירה של מים- לא מההתקנה ולא מגוף יחידת איוורור טרמו-וונט. מוצרינו מותקנים בגופים וחברות המחמירים מאוד בהקפדה על איכות ורמת גימור גבוהה (ראה עמוד תעשייה). בכל מקרה, לקוח המתקין את יחידת איוורור טרמו-וונט באמצעות אחד המתקינים המוסמכים שלנו, מקבל שנה אחריות להתקנה, בנוסף לאחריות על המאוורר.

חזור למעלה

איוורור גגות

האם ניתן לחבר את יחידות איוורור טרמו-וונט כך שישאבו את האוויר החם ישירות מתוך חלל הבית?

כן בהחלט! אחת התכונות הייחודיות ליחידות איוורור טרמו-וונט היא האפשרות ליצור יניקה מתוך חלל הבית (בד"כ מהקומה השנייה) דבר זה מאפשר הוצאת האוויר החם ישירות מתוך הבית אל מחוצה לו. ניתן גם לשלב יניקה בו-זמנית מתוך חלל הבית ומתוך הגג. כמו כן ניתן לשלב יניקת אויר חם עם הכנסת תאורה טבעית לתוך הבית מבלי לגרום להתחממות נוספת של הבית.

חזור למעלה

איוורור גגות

האם ניתן להרכיב יחידות איוורור על כל סוגי הגגות?

כן בהחלט! אפילו על קירות. ניתן להתקין יחידות איוורור הטרמו-וונט על כל סוגי הגגות לרבות גגות רעפים, חרס, גגות איסכורית, פולי קרבונט, אסבסט, ואף ב-90 מעלות – על גבי קירות. כאשר אתה מדבר עם היועץ שלנו ציין איז סוג גג יש לך ואם מדובר ברעפים אז נסה לברר איזה סוג כדי לתת לך פתרון מושלם בהתקנה.
קבלת ייעוץ ויצירת קשר.

חזור למעלה

איוורור גגות

באיזה צבעים ניתן לקבל יחידת איוורור הטרמו-וונט?

יחידות איוורור טרמו-וונט מגיע במגוון צבעים המתאימים לסוגי וגווני הגגות הקיימים: גוון טבעי (אפור כסוף), גוון רעפים (חום-כתום) בורדו, ירוק בקבוק, כחול (אקרשטיין), שקוף (להכנסת תאורה טבעית- סקיילייט). אספקת הצבעים ע"פ זמינות במלאי.

חזור למעלה

איוורור גגות

האם ניתן לשלב הכנסת אור טבעי מבחוץ ויניקת אויר חם- באותה יחידת איוורור?

כן בהחלט! ליחידות איוורור יש אפשרות ייחודית להחדרת אור טבעי – כמו של סקיילייט לחלל הגג או הבית (למשל לשירותים, מקלחות חדרי הול, מרתפים ועוד) וזאת במשולב עם יניקת אויר חם ולח. מוצר מסוג זה נקרא יחידת איוורור טרמו-לייט והוא מאפשר הוצאת אויר מחללים בהם יש "אויר כלוא" כגון מקלחות שירותים ומרתפים, גם כאשר הדלת סגורה- ובמקביל להכניס פנימה אור יום, כמו של חלון, ואף יותר.
שאלו את היועצים שלנו עליו.

חזור למעלה

איוורור גגות

מה כדאי לי להתקין בבית עם גג שטוח 2 קומות? יחידת איוורור או רשת הצללה תרמית?

פתרון תרמי נכון, כדאי שיהיה משולב. יניקת אוויר חם מהקומה השנייה היא חשובה ומשמעותית כדי להיפטר מחום שנוצר והצטבר בתוך הבית. רשת הצללה תרמית-מונעת מתקרת הבית לספוג את כל קרינת השמש במהלך היום ולשחרר אותה לתוך הבית (בגג שטוח תקרת הבית היא גם הגג החיצוני), דבר שמקטין באופן משמעותי את התחממות הקומה השנייה. בבתים מסוג זה, עם גג שטוח וחשוף לשמש, קל יותר ליישם רשת הצללה תרמית מכיוון שהדבר אינו דורש קידוח או יצירת פתח בגג הבטון ויישום הרשת הוא קל, מהיר ואפקטיבי באופן מיידי. עם זאת עדיין חשוב לאתר מקום בו ניתן לשחרר אויר חםהכלוא בבית.
היכנסו לקבלת ייעוץ.

חזור למעלה

איוורור גגות

האם יש לכם לקוחות ברחבי הארץ שניתן לשמוע מהם עדון על פעילות ושביעות רצון מהמוצר?

בהחלט! גשו כבר עכשיו לעמוד העדויות של לקוחות ותוכלו לקרוא ולהאזין ללקוחות שהתקינו מוצרים שלנו בשנים האחרונות. ניתן גם להתרשם ממפת פריסת הלקוחות שלנו בכל הארץ.יש לנו לקוחות ממטולה ועד אילת!

חזור למעלה

איוורור גגות

האם ניתן לרכוש את מוצרי איוורור טרמו-וונט?

מוצרי איוורור טרמו-וונט נתנים להשגה במספר מוקדים ברחבי הארץ, אך מרבית הרכישות מתבצעות כיום באמצעות הטלפון והאינטרנט - לאחר שקבלתם מאיתנו ייעוץ והתאמה של המוצר הנכון עבורכם, אנו שולחים לכם אותו עם שליח עד הבית על חשבוננו, או באמצעות המתקין שלנו שיגיע עם המוצר לביתכם ויתקין אותו. ניתן לשלם בכרטיס אשראי. לגבי אמצעי תשלום אחרים- שאלו את היועצים שלנו.צרו קשר איתנו כאן.

חזור למעלה

איוורור גגות

האם ניתן לרכוש את מוצרי איוורור לתקופת נסיון?

כן בהחלט! מכיוון שאנו משוכנעים ביעילותו של הפיתרון המוצע לך, לאחר שניתן לך יעוץ (ללא תשלום) להתאמה אופטימאלית של מוצר איוורור עבור הבית שלך, ניתן לרכוש מוצר איוורור ועדיין להחזירו תוך 14 יום, בכפוף לתנאים. במידה ואתם מעוניינים- שאלו את היועץ שלנו על כך.

חזור למעלה

איוורור גגות

יש לכם שאלה שלא ענינו עליה?

צרו עימנו קשר כאן ונשמח לסייע!

חזור למעלה

לייבסיטי - בניית אתרים