טרמו ונט לוגו

פתרונות טרמיים לפינוי חום ממבנה

גגות רעפים, גגות שטוחים, בידוד, הצללה טרמית וגם סקיילייט

התקשרו כעת
1-700-555-876

טרמו ונט לוגו 2

צור קשר

 
  • הוסף למועדפים
  • שלח בטוויטר
  • שתף בפייסבוק

בחירת סקיילייט

בחירת סקיילייט

סקיילייט – תנו לשמש לעלות

סקיילייט הוא פתרון מצוין לחדרים לא מאווררים, לעליות גג ולהארת חלקים חשוכים בבית על ידי תאורה טבעית. סקיילייט זהו מוצר המשלב באלגנטיות בין פרקטיקה ואסטטיקה, שכן סקיילייט מגיע במגוון צורות ועיצובים ויכול להוות תוספת נהדרת למראה של הבית.


סקיילייט נולד כתוצאה מהצורך לאוורר ולהאיר חדרים בהם אין קירות חיצוניים המאפשרים התקנת חלון צדדי. כל חדר בבית, ובמיוחד חדרי שירותים, זקוקים לאוורור ולתאורה טבעיים על מנת שהשהות בהם תהיה נעימה. כאשר החדרים הללו נמצאים בקומה האחרונה ניתן ליצור את התנאים שיאפשרו את האוורור והתאורה הטבעיים על ידי התקנת סקיילייט.


סקיילייט בעליית הגג

אחד המקומות בבית בהם התקנת סקיילייט היא פופולארית ביותר הוא עליית הגג. כדי שעליית הגג לא תהיה מקום אפל וחם אנו חייבים לתכנן מראש פתח אחד או יותר בו נתקין סקיילייט. לתכנון המקדים יש פה חשיבות גדולה משום שפיזור נכון של חלונות סקיילייט וכיפות תאורה בעליית הגג ומיקומם בצורה מדויקת יכולים להפוך אותה לחדר לגיטימי לכל דבר. חדר עם סקיילייט, שבו משתחרר אוויר חם, נכנס אוויר רענן וישנה תאורה טבעית יוכל לשמש אותנו בעתיד לשלל צרכים. על ידי תכנון נכון ניתן להפוך את עליית הגג לחדר לאחד הילדים, לחדר עבודה או אפילו לחדר השינה של ההורים. מומלץ מאוד לחשוב על כל האופציות הללו כבר בשלבי התכנון של הבית וכך להשאיר את עליית הגג בשילוב סקיילייט במקומות הנכונים מוכנה לכל שימוש עתידי בו נחפוץ.


סקיילייט - חלון גג מול כיפת תאורה

סקיילייט יכול להגיע בצורה של כיפת תאורה או של חלון גג. סקיילייט בצורת כיפת גג אמנם אטומה לגשם אך טומנת בחובה מספר חסרונות: ראשית כל, הבלאי שלה מהיר כתוצאה מנזקי השמש, היא נוטה להצהיב להיסדק ולהישבר. בנוסף, סקיילייט בצורת כיפת תאורה מערימה קשיים הכרוכים בפתיחה וסגירה, היא רגישה לרוח, אינה מבודדת חום וקור ולרוב נראית תעשייתית. ישנן כיפות תאורה העשויות מחומר עמיד יותר בשם פולי קרבונט, אך הן יקרות מאוד. בשל כל אלו הפיתרון של סקיילייט חלון גג הוא פיתרון אידיאלי.
סקיילייט בצורת חלון גג לגג שטוח עשוי מזכוכית מבודדת המורכבת משתי זכוכיות עם חלל באמצע. בחלקו הפנימי עשוי סקיילייט זה מעץ משובח ובחלקו החיצוני מאלומיניום צבוע חום. בניגוד לכיפת התאורה, סקיילייט מסוג חלון גג מבודד מפני רעשים, חום או קור, הבלאי של סקיילייט זה קטן ביותר והוא מחזיק מעמד עשרות שנים, יש בו אפשרות פתיחה כפולה, הוא חזק, אינו מושפע מרוחות וכן זול יותר. בנוסף לכל אלו סקיילייט מסוג חלון גג נראה מצוין ומוסיף עניין עיצובי מיוחד לחדר בו הוא נמצא.

לייבסיטי - בניית אתרים