טרמו ונט לוגו

פתרונות טרמיים לפינוי חום ממבנה

גגות רעפים, גגות שטוחים, בידוד, הצללה טרמית וגם סקיילייט

התקשרו כעת
1-700-555-876

טרמו ונט לוגו 2

צור קשר

 
  • הוסף למועדפים
  • שלח בטוויטר
  • שתף בפייסבוק

מאוורר גג

מאוורר גג

מאוורר גג – רוח סנטימנטאלית

קשה לחשוב על בית בישראל בו לא נוכל למצוא מאוורר. במדינה החמה שלנו נדמה שמאווררים הם חלק אינטגראלי מכל בית, כפי שיש ספה, שולחן ומיטה – כך צריך להיות גם מאוורר גג.
למרות שהמזגן נכנס אל חיינו בסערה בשנים האחרונות, אולם אותו מאוורר לא איבד מן הרלוונטיות שלו. אותו מאוורר גג היה פה הרבה לפני המזגן וליווה אותנו החל מהשנים הראשונות של המדינה אך לאו דווקא טעמים סנטימנטאליים אלו מביאים אותנו לשמור לו אמונים, אלא השכלולים הרבים שעבר עם השנים והיתרונות הנלווים לשימוש בו.
מאוורר חשמלי אישי ראשון התפתח בסוף המאה ה-19 לאחר שתומאס אדיסון וניקולה טסלה הביאו את הכוח החשמלי לידיעת הציבור הרחב. מאז, עם התפתחות הטכנולוגיה אותו מאוורר גג שופר וכיום יש ביכולתו לעזור לנו לעבור בשלום את ימי הקיץ החמים.


מאוורר גג – כל היתרונות

היו לא מעט אנשים שחשבו כי עם המצאת המזגן, לאנשים לא תהיה עוד סיבה לרכוש מאוורר גג והוא יהפוך להיות פריט ארכיאולוגי. ובכן, טעותם הייתה גדולה. אמנם המזגנים שידרגו מאוד את יכולות הקירור במבנים סגורים, אך בו בעת הבליטו כמה יתרונות בולטים מאוד של המאוורר.
היתרון הגדול ביותר שמביא איתו מאוורר הוא החיסכון הכלכלי הבא לידי ביטוי בשני מישורים. ראשית, מאוורר גג הינו מוצר זול, וגם מאוורר יקר עדיין יהיו זול בהרבה מכל מזגן שנמצא היום בשוק. שנית, צריכת החשמל של מאוורר גג פחותה בצורה ניכרת מזו של המזגן, מה שבא לידי ביטוי באופן בולט בחשבון החשמל שאנו מקבלים. יתרה מכך, השימוש במאוורר בזמן שהמזגן פועל מפזר את האוויר הקר ומקל על פעילותו של המזגן וחוסך עבורנו כ-30% מצריכת החשמל.
יתרון נוסף - מאוורר הוא אמצעי שניתן להשתמש בו לאורך כל ימות השנה. ישנן עונות מעבר, או אפילו ימים חמים בחורף שאינם מצדיקים שימוש במזגן ולכן מאוורר גג הופך להיות בהם הפתרון האידיאלי. ואם כל היתרונות הנ"ל לא מספיקים אז חשוב לזכור כי מאוורר על כל סוגיו לא מצריך טיפולים מיוחדים, הוא קל ונוח לשימוש ולרוב משמש אותנו לאורך זמן.


איך לבחור מאוורר גג?

מאוורר גג מגיע היום במגוון צורות, סוגים, סגנונות ועיצובים. כדי לבחור מאוורר ראוי שימלא את תפקידו נאמנה עליכם לבחון מספר היבטים מעשיים כמו גודל החדר והתאמת גודלו של מאוורר גג לחדר, האופציות שמעניק מאוורר : כמה דרגות עוצמה הוא מציע, האם יש בו אופציה של סיבוב אוטומטי לצדדים וכו', וכמובן – מחירו של מאוורר.
מאוורר הוא גם פריט עיצובי והיום תוכלו למצוא אותו בשלל צורות ועיצובים ולכן חשוב לבחור אחד שיתאים אל שאר הפריטים בבית וישתלב איתם בהרמוניה. אם תבצעו את כל אלו תוכלו לזכות במכשיר מאוורר שגם יעזור לכם לעבור בשלום את ימי הקיץ הלוהטים וגם יוסיף עניין עיצובי לביתכם.

לייבסיטי - בניית אתרים