טרמו ונט לוגו

פתרונות טרמיים לפינוי חום ממבנה

גגות רעפים, גגות שטוחים, בידוד, הצללה טרמית וגם סקיילייט

התקשרו כעת
1-700-555-876

טרמו ונט לוגו 2

צור קשר

 
  • הוסף למועדפים
  • שלח בטוויטר
  • שתף בפייסבוק

מאוורר בכל בית

מאוורר בכל בית

מאוורר בכל בית – לאן נעלם המזגן?

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים בוחרים לקרר את ביתם באמצעות מאוורר ולא באמצעות מזגן. מדוע החל רטרו זה לשימוש במאווררים כאמצעי קירור בשנים האחרונות, כאשר נדמה היה שהמזגנים עומדים להשתלט על שוק הקירור הביתי? בשורות הבאות ננסה לבחון סוגיה זו, ולראות מדוע יותר ויותר אנשים מעדיפים מאוורר על פני מזגן.


מאוורר? זה הרבה יותר זול ממזגן, לא?

הסיבה הראשונה לפופולאריות הגואה מחדש של מאוורר ביתי נובעת מהשיקול המיידי ביותר אשר נוגע למרבית האנשים – כסף. בראש ובראשונה רכישת מאוורר פשוט זולה בהרבה מרכישת מזגן – הבדל של מאות ואף אלפי שקלים. כמו כן, עלות השימוש במזגן עולה פי כמה וכמה על זו של מאוורר – בעלי מזגנים נוכחים בכל פעם מחדש כי השימוש במזגן גוזל מהם אלפי שקלים בשנה בחשבונות החשמל, בעיקר בשנים האחרונות עקב עליה מתמדת של מחירי החשמל. לעומתו, מאוורר בקושי וצורך חשמל, כך שעלות הפעלתו של מאוורר מזערית.


מאוורר לאוויר טרי ונקי

יתרון נוסף של מאוורר על פני מזגן הוא טיב קירור האוויר שהוא מייצר. מזגן מייבש את חלל החדר בו הוא נמצא ומונע זרימת אוויר חדש וצח לתוכו. לפיכך, האוויר הננשם בחדר הממוזג הינו אוויר יבש, "משומש" ורווי חיידקים אשר נפלטו מהנוכחים בחדר. לעומת זאת, מאוורר מתבסס על הנעת אוויר נקי וצח והזרמת אוויר חדש אל החדר המאוורר, כך שלמעשה מאוורר מסייע בשמירה על אוויר צח וטרי בחדר.


מאוורר לעתיד טוב יותר

יתרון אחרון של מאוורר על פני מזגן קשור באיכות הסביבה והמודעות האקולוגית. מזגנים הינם אחד הגורמים הגדולים ביותר להתחממות גלובאלית משתי סיבות – הראשונה היא כי מזגנים פולטים לאטמוספירה חום, גזים וחומרים רעילים אשר יוצרים את אפקט החממה, והשניה היא משום שצריכת החשמל הגבוהה שלהם גורמת גוזלת משאבים נוספים מכדור הארץ. לעומת זאת, מאוורר איננו פולט חום, או חומרים רעילים, וצריכת החשמל של מאוורר הינה מינימאלית. כלומר, מאוורר הוא אמצעי קירור ידידותי לסביבה.


מאוורר – נו, מה הפלא...?

לאור כל היתרונות הללו, אין ספק כי מאוורר הינו אמצעי קירור יעיל פי כמה וכמה ממזגן. מאוורר מסייע ביצירת טמפרטורה קבועה ונעימה בחדר, גם בימים החמים ביותר, לא מייבש או מסייע ביצירת מחלות וסיכונים בריאותיים. כמו כן, מאוורר זול בהרבה ממזגן, והפעלתו אינה כרוכה בתשלום כה גבוה ובגרימת נזק סביבתי כה גדול. לפיכך, אנו ממליצים בחום לכבות את המזגן ובמקומו להפעיל מאוורר. התוצאה תורגש הן בחשבון החשמל והן בדורות הבאים, כאשר כולנו תקווה שההתחממות הגלובאלית תופחת.

לייבסיטי - בניית אתרים