טרמו ונט לוגו

פתרונות טרמיים לפינוי חום ממבנה

גגות רעפים, גגות שטוחים, בידוד, הצללה טרמית וגם סקיילייט

התקשרו כעת
1-700-555-876

טרמו ונט לוגו 2

צור קשר

 
  • הוסף למועדפים
  • שלח בטוויטר
  • שתף בפייסבוק

בידוד גגות

בידוד גגות

בידוד גגות – האם יש לכם מספיק?

בידוד, כל בית צריך אותו וכנראה שכל בית היה יכול להיעזר אפילו בבידוד נוסף. אך איך תוכלו להחליט אם דרוש לביתכם בידוד גגות נוסף? זו שאלה לא קלה. מצד אחד, הוספת בידוד לבית דורשת תוספת של חומרי בידוד גגות לקירות ולגג - משימה לא פשוטה ולא זולה. מצד שני, בידוד נוסף משמעו ניצול אופטימאלי של מערכות הקירור והחימום של הבית, כלומר, הקטנה משמעותית של ניצול החשמל, הגז והסולר שבהם אנו משתמשים לחימום וקירור הבית, מה שמביא ללא ספק לחיסכון משמעותי בהוצאות כמו גם תורם רבות לסביבה. מעבר לכך, שימוש בבידוד מביא להקטנה משמעותית של הבלאי של מיני מזגנים ותנורים. במאמר זה נדון במספר שאלות שעליכם לשאול את עצמכם לפני שתחליפו, תחדשו או תוסיפו בידוד גגות לבית שלכם.


יותר מדי בידוד גגות - יש דבר כזה?

תרומתו של בידוד משתנה מבית לבית ומושפעת ממרכיבים רבים- גודלו של הבית כולו ושל החללים השונים בתוכו, גילו של הבית, החומרים מהם נבנה, כמות הבידוד הקיימת ועוד. אם תרצו, תוכלו להיעזר בבעל מקצוע שיבצע ביקורת בידוד גגות תרמי לביתכם, הוא יוכל להצביע על נקודות בעייתיות מבחינת בידוד כמו גם לתת לכם תחושה לגבי כמות החומרים והיקף העבודה שיידרש על מנת לבודד את ביתכם באופן אופטימאלי. חשוב לזכור, יש להתחשב גם בתנאי הסביבה כמו הטמפרטורות הממוצעות בעונות השנה ותנאי הלחות השוררים בסביבתכם כאשר אתם בוחרים בידוד גגות.


בידוד גגות – עלות לעומת תועלת

חומרי בידוד אינם זולים וכדאי לוודא שהתועלת שתפיקו מהם שווה את המחיר. ההחלטה הראשונה שיש לקבל היא האם אתם מעוניינים לרכוש חומרי בידוד גגות באופן עצמאי ולשכור בעל מקצוע שיתקין אותם, או שברצונכם למצוא בעל מקצוע שיהיה אחראי גם על רכישת חומרי בידוד שונים.
כעת בצעו מחקר שוק קטן, עשו רשימה של חומרי בידוד גגות שונים וליד כל אחד מהם ציינו את המחיר המשוער שלו ואת תכונותיו הבולטות, רדידי אלומיניום לדוגמא נחשבים לחומר בידוד האופטימאלי לגגות רעפים. אחרי שהבנתם את המחיר המשוער של בידוד ביתכם הגיע הזמן למדוד את התועלת. עברו על חשבונות החשמל הגז והסולר שלכם ונסו לכמת את החיסכון הצפוי בהוצאות במידה ותחליטו לבודד את ביתכם.
כעת, תוכלו לבצע בדיקה מושכלת שתאפשר לכם להחליט אם ברצונכם לרכוש בידוד ובמידה והתשובה היא כן- אילו חלקים בביתכם כדאי לבודד ובאילו חומרים כדאי לכם להשתמש. זכרו, בידוד אינו רק אמצעי לחסוך בהוצאות החשמל, בית מבודד הרבה יותר נוח למחייה היות וניתן לשלוט בטמפרטורה השוררת בו בקלות ובמהירות ואסור לשכוח גם את התרומה האדירה לסביבה כאשר אנו מתקינים בידוד בביתנו.

לייבסיטי - בניית אתרים