טרמו ונט לוגו

פתרונות טרמיים לפינוי חום ממבנה

גגות רעפים, גגות שטוחים, בידוד, הצללה טרמית וגם סקיילייט

התקשרו כעת
1-700-555-876

טרמו ונט לוגו 2

צור קשר

 
  • הוסף למועדפים
  • שלח בטוויטר
  • שתף בפייסבוק

ונטה לכל פועל

ונטה לכל פועל

איך קרה שכל ישראלי ממוצע הבונה את בית חלומותיו, יודע בדיוק היכן תתוקן טלביזיית הפלזמה שלו, כמה מזגנים יהיו בבית ובאיזו עוצמה, איך ניתן יהיה להדליק ולכבות את האור מכל מקום בבית ע"י שלט- אבל רק בודדים, יחידי סגולה, יודעים לציין מה עתיד להיות פתרון איוורור הבית האולטימטיבי שלהם, היכן יהיו מאווררים (והכוונה לא למאוורר תקרה), כיצד יבוצע פינוי החום והלחות מחלל השירותים והמקלחת וכיצד תמנע התחממות הבית מלבני הזכוכית שהיו אמורים להוות תחליף סקיילייט אך בפועל מהווים מקור חום" עוקף בידוד"? אז כיצד זה קרה?


מודעות רבותי מודעות. בשנים שהחשמל היה מצרך זול, ובמקביל הוזלו מוצרי חשמל רבים, לרבות מזגנים וציוד מיזוג אויר, חלה עלייה משמעותית ברכישת מערכות קירור לבית, הזוללות חשמל, אך גרוע מכך, נוצרה התעלמות רבתי, מכל הנוגע בתחום איוורור הבית והתקנת פתרונות מאוררים כגון ונטה באזורים שונים בבית.


כיום כבר ניתן לראות בבתים רבים סוגים שונים של ונטה המותקנת בד"כ בחדרי שירותים או ומקלחות. לעיתים נוכל למצוא גם ונטה באזור המטבח, במקום בו ונטה באה כתחליף לקולט אדים, מינדף. ועם כל זאת עדיין המוצר ונטה הכי פופולרי בישראל נע בתחום של בין 4 ל 6 צול (10-15 ס"מ קוטר). מוצרים אלו בד"כ מצוידים במנוע קטנטן וצנום שעליו מוטלת כל העבודה של הוצאת רייחות ולחות.


מנועי ונטה מסוג זה קשה לפספס, במיוחד כאשר עובדים. למעשה לרוב אנו נבחין בהם כאשר נכבה את הונטה ואז גם נגלה את השקט השורר כאשר ונטה זו כבויה. ונטה בקטרים אלו גם לא יכולה לאפשר איוורור פאסיבי, כזה הנוצר כאשר היא אינה פועלת על חשמל.


התקנת ונטה בקטרים גדולים, היא הדרך הנכונה ליצור איוורור שקט, המאפשר באותה ונטה גם יניקה פאסיבית וגם יניקה אקטיבית. כאשר חתך היניקה של הונטה גדול, ניתן להתקין ונטה עם מנוע קטןן יחסית לקוטר החיצוני של המוצר. בנוסף ונטה כזו יכולה להיות מצויידת במנוע עם סל"ד (סיבובים לדקה) נמוך יותר ועדיין להשיג מה שמוצר ונטה אחר, קטן יותר, היה צריך לעשות בעבודה קשה הרבה יותר.


לקבלת יעוץ לגבי ונטה לגג רעפים או גג שטוח המתאימה לצרכים שלכם, צרו עימנו קשר כאן.

לייבסיטי - בניית אתרים