טרמו ונט לוגו

פתרונות טרמיים לפינוי חום ממבנה

גגות רעפים, גגות שטוחים, בידוד, הצללה טרמית וגם סקיילייט

התקשרו כעת
1-700-555-876

טרמו ונט לוגו 2

צור קשר

 
  • הוסף למועדפים
  • שלח בטוויטר
  • שתף בפייסבוק

ונטה ליניקת חום

ונטה ליניקת חום

ארץ ישראל התברכה באקלים חם וים-תיכוני במשך רוב ימות השנה. הטמפרטורות בארץ גבוהות במיוחד בקיץ אך גם בימים אחרים של השנה וחלקים מסויימים בארץ "נהנים" מאחוזי לחות גבוהים במיוחד בקיץ. לא פלא, אם כן, שמכירות המזגנים בישראל מרקיעות שחקים. אך מזגן הוא לא תמיד הפתרון האידיאלי לקירור הבית, או לא הפתרון היחיד. לעתים המזגן מתקשה לקרר את הבית בגלל שיש איזורים לוכדי חום שנובעים מהמבנה של הבית. לדוגמה, בבתים רבים מצטבר אוויר חם מתחת לגג, שכן הגג נמצא במגע ישיר עם קרני השמש החמות. הדבר נכון במיוחד עבור גג רעפים, אך גם בגגות אחרים. מה עושים? האם נגזר עלינו לסבול מהחום מכיוון שאנו גרים קרוב לגג? התשובה היא לא, שכן יש פתרון אלגנטי להתמודדות עם החום – ונטה ליניקת חום.


מהי ונטה ליניקת חום

ונטה ליניקת חום היא מוצר מצוין, הדומה למאוורר אך פועל, למעשה, בצורה הפוכה. מאוורר דוחף את האוויר ממנו אך ונטה לוקחת את האוויר ומושכת אותו כלפיה והחוצה מהחלל. כאשר האוויר זורם החוצה מהחלל הוא מאפשר לאוויר רענן ונעים יותר להכנס במקומו, זהו עקרון פיזיקלי פשוט. כך, על ידי שימוש בונטה ליניקת חום, ניתן להפטר מהאוויר החם המצטבר בבית ולאפשר לאוויר נעים יותר להכנס. כך ניתן למזג את הבית ביתר יעילות. כדאי לוודא שניתן להתקין ונטה ליניקת חום המאפשרת הוצאת האויר חם גם מתוך הבית ולא רק מחלל הגג. כדי שונטה ליניקת חום תוכל לקחת אויר חם גם מן הגג יש לתכנן פתיחת פתח עם גימור מתאים בתיקרת הבית.


סוגים של ונטה ליניקת חום

ישנם כמה סוגים של ונטות ליניקת חום. בדרך כלל מתקינים ונטה ליניקת חום באופן קבוע באחד הקירות או על הגג. ונטות אלו יכולות לעבוד באופן אוטומטי בעזרת תרמוסטט או שעון שבת כמו של דוד מים חמים, המאפשר לכם, בעלי הבית, ליהנות ממנה מבלי לחשוב עליה יותר מדי. בנוסף, תוכלו להשתמש בונטה ליניקת חום ניידת שאותה תוכלו למקם בכל חדר שתרצו בהתאם לצורך.


ונטה ליניקת חום מיועדת גם לבתים פרטיים

הדימוי של וונטות ליניקת חום הוא בדרך כלל תעשייתי. אנשים חושבים שזה מוצר המיועד רק למפעלים גדולים. זה נכון שהרבה מפעלים משתמשים בוונטות אך אין סיבה שגם בתים פרטיים לא יהנו מהן. צרו איתנו קשר עוד היום וקבלו מאתנו את הפתרון המושלם ליניקת החום ולמיזוג הבית.

לייבסיטי - בניית אתרים