טרמו ונט לוגו

פתרונות טרמיים לפינוי חום ממבנה

גגות רעפים, גגות שטוחים, בידוד, הצללה טרמית וגם סקיילייט

התקשרו כעת
1-700-555-876

טרמו ונט לוגו 2

צור קשר

 
  • הוסף למועדפים
  • שלח בטוויטר
  • שתף בפייסבוק

ונטה לגג רעפים

ונטה לגג רעפים

נסו לדמיין כפר פסטורלי, טובע בירוק, שקט ונעים. או לחילופין שכונה נחמדה בפרבר עירוני, מקום שאליו חוזרים אחרי יום עבודה ארוך כדי להיות עם המשפחה ולהרגע קצת. רוב הסיכויים שלבתים שדמיינתם יש גגות רעפים. אכן, גגות רעפים מתקשרים אצלנו באופן אוטומטי כמעט לאווירה פסטורלית, רומנטית ונעימה. יש שיגידו אווירה אירופאית, ובצדק, שכן סגנון הבנייה בעזרת גגות רעפים פותח באירופה והגיע לישראל עם אנשי העליות מאירופה.
הבעיה שהם לא חשבו עליה היא שגגות רעפים מותאמים במיוחד לאקלים האירופאי הקר ולא ממש לאקלים הארצישראלי החם והלח. גגות רעפים משופעים, כדי שהשלג לא יצטבר עליהם, ויש בהם חלל המאפשר לאוויר חם להשאר בתוך הגג ולחמם את הבית. אך בישראל, כאשר השמש קופחת במשך רוב השנה, האוויר החם שנכלא בגג לא תורם לאווירה וקשה יותר לקרר את הבית בגללו. איך אפשר בכל זאת להנות מגג רעפים ומבית קריר ונעים? הפתרון הוא ונטה לגג רעפים.


כיצד ונטה לגג רעפים מקררת את הגג

ונטה לגג רעפים מנצלת עקרון פיזיקלי פשוט מאוד שאומר שאם מוציאים את האוויר החם מהחלל שמתחת ל הגג, אוויר רענן וקריר יותר יוכל לתפוס את מקומו. ונטה היא מעין מאוורר, אך הוא עובד הפוך מהמאווררים שאנו מכירים. מאווררים בדרך כלל דוחפים את האוויר שמולם ויוצרים רוח. ונטה לגג רעפים, לעומת זאת, פועלת בכיוון ההפוך ושואבת את האוויר החוצה, כך שאוויר רענן יוכל להכנס.


התקנת ונטה לגג רעפים הינה פשוטה ואת ההבדל תוכלו להרגיש באופן מיידי, הן בטמפרטורה והן בחסכון בהוצאות המיזוג, שכן הונטה מורידה את הטמפרטורה בתוך הבית ומאפשרת לכם למזג אותו בעלות נמוכה יותר.
ונטה לגג רעפים עוזרת לכם גם בימים הקרים כשהיא מונעת עיבוי של אדים על החלונות או יצירת ריכוזי לחות בתוך הבית. ובאופן כללי הונטה לגג הרעפים עוזרת לרענון האוויר בתוך הבית באופן מתמיד כך שאתם יכולים ליהנות במשך כל השנה מאוויר רענן, בטמפרטורה נעימה, למרות שיש לכם גג רעפים. זהו הפתרון המושלם למי שרוצה ליהנות מהמראה הפסטורלי של גג רעפים ולא לסבול מהחום.


בבתים עם יותר מקומה אחת, כלומר בתים עם 2 קומות ויותר או עם מרתף, יש משמעות להתקנת ונטה לגג רעפים כך שתיצור יניקה גם מתוך הבית ותשמש גם עבור ונטה ליניקת חום. פתרון כזה חשוב כדי לפנות גם את האויר הכלוא בתוך הבית ואינו יכול לעבור ולצאת מתוך הבית ולהישאב ע"י ונטה לגג רעפים.

לייבסיטי - בניית אתרים