טרמו ונט לוגו

פתרונות טרמיים לפינוי חום ממבנה

גגות רעפים, גגות שטוחים, בידוד, הצללה טרמית וגם סקיילייט

התקשרו כעת
1-700-555-876

טרמו ונט לוגו 2

צור קשר

 

אוורור מפוח גג 
התקשר  1-700-555-876 או מלא את הטופס ואנו נחזור אליך.

לקבלת יעוץ לפתרון בתחום האוורור
שדות המסומנים באדום הינם חובה

אוורור גגות הינו תחום רחב הכולל בתוכו מספר תחומים ומתחלק לשני תחומים עיקריים:

  • אוורור גגות רעפים או גגות מחומר אחר כגון פח, פלסטיק, אסבסט, הכולאים בתוכם חלל אויר.
  • אוורור גגות שטוחים - שלמעשה זהו אוורור של מבנים בהם הגג הוא שטוח ואין חלל גג מעל החלקים הפנימיים של המבנה.

חברת טרמו-וונט נותנת פתרונות אוורור שונים לשני סוגי הגגות, בתחומים של אוורור גג רעפים, אוורור גג פח, אוורור גגות שטוחים, הצללה על גגות שטוחים, אוורור בשילוב הכנסת אור טבעי למבנה ע"י מוצר מיוחד סקיילייט ועוד פתרונות מורכבים אחרים.
למרות היות מדינת ישראל מדינה שטופת שמש, נבנו כאן בעבר ועדיין נבנים גגות רעפים רבים, אשר במקרים רבים כלל לא מותקנים בהם אלמנטים ראויים של אוורור או פינוי חום.


בשנים האחרונות אנו עדים לשינוי במגמת הבניה ויש יותר ויותר בתים עם גגות שטוחים, כלומר גגות עם גג בטון יצוק גלוי לשמיים ועליו שיכבת איטום. לכאורה זו צורת בניה המתאימה יותר לאזורנו, אך גם כאן נעדרים כמעט לחלוטין אלמנטים של אוורור. בשונה מגג רעפים, בו ניתן לשלב פתרונות אוורור גם לאחר סיום הבניה, גג יצוק עם יריעות איטום, אשר לא שולבו בו אלמנטים של אוורור - קשה יהיה הרבה יותר לעשות זאת בהמשך ובעיקר יקר יותר.


הבעיה מחמירה כאשר מדובר בבתים עם שתי קומות או יותר (מרתף לצורך כך נספר כקומה נוספת). דוגמא נפוצה הם בתים עם גגות שטוחים, ללא אוורור בהם הקומה העליונה מתחממת מאוד בהיותה נתונה ב"סנדביץ'" בין הקומות התחתונות, (מהן עולה אויר חם) ובין תיקרת הבית החיצוני -החשופה במשך כל היום לקרינת השמש וצוברת חום לרמות של 60 מעלות ואף יותר, במהלך ימי הקיץ החמים. בהעדר תיכנון מוקדם בבתים אלו, המשלב אלמנטים של אוורור פאסיבי ואף אוורור אקטיבי, יעמדו בעלי הבית כבר בשנה הראשונה לחייהם בביתם החדש, מול שוקת שבורה, בחיפוש אחרי מוצא לאויר החם, ללא כל פתרון ליישום מהיר וסביר של אוורור.


בבתים קיימים עם גגות שטוחים בהם אין אפשרות ליצור אוורור מהגג או מנקודה גבוהה אחרת, ניתן לקבל הקלה משמעותית ע"י שימוש ברשת הצללה תרמית - הטרמו-נט, המשמשת למניעת התחממות התיקרה החיצונית, ומקטינה בצורה משמעותית את התופעה המוכרת לכל מי שיש לו קומה שניה (או יותר) בבית : בשעות הערב, כאשר בחוץ כבר נעים והאויר קריר, עדיין בתוך הבית - לוהט וכל זאת בשל העדר אוורור נאות.


ניתן גם להתקשר  1-700-555-876

פתרונות אוורור

ונטה


ונטה המותקנת בחלל גג רעפים, יכולה לשמש לטיפול בשתי בעיות בעת ובעונה אחת: להוציא את האויר החם מחלל הגג, ובכך למנוע את התחממותו.


מידע נוסף: ונטה

מאוורר


מאוורר לגג נקרא לעיתים גם מפוח לגג, כשמו כן הוא מאוורר נועד להוציא אוויר מחלל החדש על מנת למנוע התחממות המבנה


מידע נוסף: מאוורר

איוורור גג רעפים


שילוב פתרונות על גג רעפים על מנת להפחית את הטמפרטורה במנה, גג רעפים אינו מבנה אופטימלי במדינה ולמרות זאת, גג רעפים מאפשר להשיג טמפרטורה נוחה במבנה.


מידע נוסף: איוורור גג רעפים

איוורור גג שטוח


כיצד ליישם פתרונות של איוורור על גג שטוח? או על גג עם יציקת בטון לאיטום?


מידע נוסף: איוורור גג שטוח

מפוח גג


מפוח גג - פתרון נוסף ליצירת שינוע אוויר חם מחלל המבנה, על מנת לעזור לקירור והורדת הטמפרטורה של המבנה.


מידע נוסף: מפוח גג

מאוורר סולארימידע נוסף: מאוורר סולארי

לייבסיטי - בניית אתרים